Hellesøyfestivalene 2013

 

 

 

RESULTATLISTER

 

Resultater fra Lørdag 8/6.
Nr NHF nr Fornavn Etternavn Klubb Lag Totalt
1 4201 Cato Røenbakken Mix 2 138,20
2 4337 Tor Arne Rygg Oslo HK Oslo 1 130,70
3 5023 Roar Sandvoll SDSFC SDSFC 1 128,10
4 1903 Roger Johnsen Bjørgvin HK Bjørgvin 2 124,00
5 1795 Morten Teigland BHF BHF 1 121,00
6 1904 Espen Knarvik Bjørgvin HK Bjørgvin 1 120,35
7 Stig Yri BHF Mix 3 119,05
8 2131 Arne Reitan Båstad HK Team Shimano 118,65
9 2133 Christian Sletmo Båstad HK Båstad 1 117,10
10 2124 Andre Martinsen Båstad HK Båstad 1 116,90
10 2132 Jarle Reitan Båstad HK Team Shimano 116,90
12 3408 Geir Tveit Karmøy Karmøy 1 105,61
13 3409 Jostein Lundal Karmøy Karmøy 1 104,52
14 Kjell Torbjørnsen Oslo HK Oslo 1 100,61
15 1730 John Erik Engeberg BHF BHF 2 99,38
16 2501 Gunnar Nødseth Florø HK Mix 1 95,28
17 3407 Stein Rune Tveit Karmøy Karmøy 1 94,21
18 1788 Thor Erik Rasmussen BHF BHF 3 92,00
19 2113 Heming Haug Båstad HK Båstad 1 91,87
20 Anders Eik BHF BHF 3 82,80
21 3409 Øyvind Rykke Karmøy Karmøy 1 81,74
22 2129 Jostein Nybakke Båstad HK Båstad 1 78,79
23 2134 Thor Sletmo Båstad HK Team Shimano 78,14
24 4101 Øyvind Andersen Nord Jæren HK Nord Jæren 1 74,71
25 Johan Winge Oslo HK Mix 2 74,64
26 Geir Sandvoll Andersen Nord Jæren HK Nord Jæren 1 73,23
27 1908 Trond Rydland Bjørgvin HK Bjørgvin 1 72,85
28 5029 Karl Ranin SDSFC SDSFC 1 71,25
29 1726 Geir Johannessen BHF BHF 1 69,19
30 5036 Tom Unsgaard SDSFC SDSFC 1 67,29
31 2115 Morten Hvam Båstad HK Team Shimano 67,10
32 2138 Tore Hermanseter Båstad HK Mix 2 65,78
33 1901 Stig Helland Bjørgvin HK Bjørgvin 1 62,23
34 1787 Thor Rasmussen BHF BHF 3 60,18
35 1907 Tony Møster Bjørgvin HK Bjørgvin 1 58,61
36 Tom Pedersen BHF BHF 2 56,62
37 1786 Christian Pedersen BHF BHF 3 56,15
38 5022 Arthur Sandvoll SDSFC SDSFC 1 56,03
39 4130 Jan Harald Risa Nord Jæren HK Nord Jæren 1 44,53
40 4302 Bjørn B. Bakkelid Oslo HK Oslo 1 43,17
41 4127 Torstein Osmundsen Nord Jæren HK Nord Jæren 1 35,15
42 1902 Kjell Olav Johnsen Bjørgvin HK Bjørgvin 2 32,53
43 1712 Einar Eliassen BHF BHF 1 30,54
44 4344 Sven Solbakken Oslo HK Oslo 1 29,19
45 2143 Eirik Gundersen Båstad HK Mix 2 21,32
46 1774 Bjørn Kollevåg BHF BHF 2 13,22
47 Oliver Prøven BHF NA 8,87
48 1906 Erlend Milde Bjørgvin HK Bjørgvin 2 0,00
49 1905 Tommy Mangerøy Bjørgvin HK Bjørgvin 2 0,00
Nr NHF nr Fornavn Etternavn Klubb Lag Totalt
1 5037 Liv Øglend SDSFC Mix 1 109,26
2 5021 Vigdis Sandvoll SDSFC Mix 1 63,37
3 1711 Judith Brommeland BHF BHF 1 52,80
4 Hanne Marie Gjøsæter BHF BHF 2 22,77
Nr NHF nr Fornavn Etternavn Klubb Lag Totalt
1 5040 Fredrik Åsland SDSFC Mix 1 9,59
Resultater søndag 9/6
Nr NHF nr Fornavn Etternavn Klubb Lag Totalt
1 1786 Christian Pedersen BHF BHF 3 122,07
2 2501 Gunnar Nødseth Florø HK Mix 1 119,90
3 4201 Cato Røenbakken Mix 2 117,10
4 4127 Torstein Osmundsen Nord Jæren HK Nord Jæren 1 116,00
5 Stig Yri BHF Mix 3 115,73
6 Johan Winge Oslo HK Mix 2 115,30
7 2115 Morten Hvam Båstad HK Team Shimano 114,60
8 2131 Arne Reitan Båstad HK Team Shimano 114,40
9 2133 Christian Sletmo Båstad HK Båstad 1 112,29
10 4130 Jan Harald Risa Nord Jæren HK Nord Jæren 1 111,65
11 1901 Stig Helland Bjørgvin HK Bjørgvin 1 110,40
12 Tom Pedersen BHF BHF 2 106,75
13 2134 Thor Sletmo Båstad HK Team Shimano 106,38
14 1726 Geir Johannessen BHF BHF 1 102,55
15 Kjell Torbjørnsen Oslo HK Oslo 1 100,54
16 4101 Øyvind Andersen Nord Jæren HK Nord Jæren 1 99,46
17 3409 Øyvind Rykke Karmøy Karmøy 1 98,33
18 5029 Karl Ranin SDSFC SDSFC 1 97,97
19 5022 Arthur Sandvoll SDSFC SDSFC 1 97,75
20 5023 Roar Sandvoll SDSFC SDSFC 1 97,00
21 3409 Jostein Lundal Karmøy Karmøy 1 96,06
22 2113 Heming Haug Båstad HK Båstad 1 95,84
23 4302 Bjørn B. Bakkelid Oslo HK Oslo 1 95,71
24 3407 Stein Rune Tveit Karmøy Karmøy 1 89,17
25 1795 Morten Teigland BHF BHF 1 77,49
26 4344 Sven Solbakken Oslo HK Oslo 1 73,79
27 2138 Tore Hermanseter Båstad HK Mix 2 71,43
28 2129 Jostein Nybakke Båstad HK Båstad 1 71,22
29 2143 Eirik Gundersen Båstad HK Mix 2 68,69
30 2132 Jarle Reitan Båstad HK Team Shimano 66,13
31 4337 Tor Arne Rygg Oslo HK Oslo 1 53,65
32 1902 Kjell Olav Johnsen Bjørgvin HK Bjørgvin 2 47,94
33 Anders Eik BHF BHF 3 40,12
34 1712 Einar Eliassen BHF BHF 1 39,77
35 1904 Espen Knarvik Bjørgvin HK Bjørgvin 1 38,43
36 5036 Tom Unsgaard SDSFC SDSFC 1 38,20
37 1907 Tony Møster Bjørgvin HK Bjørgvin 1 27,01
38 3408 Geir Tveit Karmøy Karmøy 1 23,83
39 2124 Andre Martinsen Båstad HK Båstad 1 19,28
40 Geir Sandvoll Andersen Nord Jæren HK Nord Jæren 1 13,27
41 1787 Thor Rasmussen BHF BHF 3 7,43
42 1730 John Erik Engeberg BHF BHF 2 0,00
43 1774 Bjørn Kollevåg BHF BHF 2 0,00
44 1788 Thor Erik Rasmussen BHF BHF 3 0,00
Nr NHF nr Fornavn Etternavn Klubb Lag Totalt
1 Hanne Marie Gjøseter BHF BHF 2 96,55
2 1711 Judith Brommeland BHF BHF 1 74,40
3 5037 Liv Øglend SDSFC Mix 1 40,22
4 5021 Vigdis Sandvoll SDSFC Mix 1 24,10
Nr NHF nr Fornavn Etternavn Klubb Lag Totalt
1 5040 Fredrik Åsland SDSFC Mix 1 30,61
STØRST FISK LØRDAG
Nr. Fornavn Etternavn Klubb Art Vekt
1 Roger Johnsen Bjørgvin HK Torsk 11,2
2 Kjell Torbjørnsen Oslo HK Lange 9,55
3 Geir Tveit Karmøy Lange 9,15
4 Liv Øglend Unsgård SDSFC Sei 9
5 Vigdis Sandvoll SDSFC Lange 8,5
6 John Erik Engeberg BHF Lange 8,15
7 Tor Erik Rasmussen BHF Torsk 7,5
8 Tom Unsgård SDSFC Lange 7,4
9 Roar Sandvoll SDSFC Lange 6,4
10 Arthur Sandvoll SDSFC Torsk 5,8
11 Arne Reitan Båstad HK Lange 4,35
STØRST FISK SØNDAG
Nr. Fornavn Etternavn Klubb Art Vekt
1 Stig Helland BHF Lange 10,4
2 Christian Slettmo Båstad HK Torsk 7,85
3 Stig Yri BHF Torsk 6,9
4 Heming Haug Båstad HK Sei 5,6
5 Morten Teigland BHF Lange 5,5
6 Gunnar Nødseth Florø HK Torsk 3,1
7 Roar Sandvoll SDSFC Hyse 2,6
Plassering av 4 m lag
Nr Lag Sum lag
1 Team Shimano 782,30
2 Båstad 1 703,28
3 Karmøy 1 693,47
4 Mix 2 672,45
5 SDSFC 1 653,60
6 Oslo 1 627,37
7 Nord Jæren 1 567,99
8 BHF 1 567,74
9 Mix 1 492,32
10 Bjørgvin 1 489,87
11 BHF 3 460,75
12 BHF 2 395,29
13 Mix 3 234,78
14 Bjørgvin 2 204,46

Send et svar

Du må være innlogget for å kunne kommentere.